احضار متین ستوده به دادسرای ارشاد تهران
اشتراک گذاری

به گزارش سیراف خبر به نقل از تسنیم، در پی درخواست‌های متعدد مردمی به سامانۀ دادسرای ارشاد تهران ، صبح امروز متین ستوده؛ بازیگر سینما و ستوده به دادسرای تهران احضار شد.   متین ستوده که چندی پیش به خاطر نوع پوشش خود در مراسم اکران خصوصی فیلم مسخره‌باز خبرساز شده و در پی حواشی […]

احضار به دادگاه
به گزارش سیراف خبر به نقل از تسنیم، در پی درخواست‌های متعدد مردمی به سامانۀ دادسرای ارشاد تهران ، صبح امروز متین ستوده؛ بازیگر سینما و ستوده به دادسرای تهران احضار شد.
 
متین ستوده که چندی پیش به خاطر نوع پوشش خود در مراسم اکران خصوصی فیلم مسخره‌باز خبرساز شده و در پی حواشی به وجود آمده نیز ناچار به عذرخواهی شد، اینک به دلیل سلایق بخشی از مردم که معتقدند لباس وی نامتعارف و خلاف موازین عرفی بوده، با چالش دیگری مواجه گشته است.
این حواشی و جنجال‌ها در حالی اتفاق افتاده است که بخش زیادی از جامعه نیز پوشش این بازیگر را نه تنها نامتعارف ندانسته، بلکه از نظر آنان وی بسیار آراسته و برازنده در مراسم حاضر شده است.
 
سؤالی که اکنون به وجود می‌آید این است که آیا تنها نظرات بخشی از مردم می‌تواند ارزش قلمداد شده و ملاک قضاوت و تعیین و تشخیص غیرمعمول بودن مسئله‌ای باشد؟ اگر چنین است، پس نظرات آن بخش دیگر جامعه چه می‌شود؟
 
 
 
اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی