اعزام تیرانداز بوشهری تیم ملی به مسابقات جام جهانی برزیل
اشتراک گذاری

فاطمه کرم زاده، ملی پوش بوشهری در رشتۀ تیراندازی تفنگ و تپانچه همراه با ۱۰ ورزشکار دیگر از تیم ملی تیر اندازی کشورمان امروز ۲۸ مردادماه تهران را به مقصد مسابقات جام جهانی برزیل ترک می‌کند.

فاطمه کرم زاده

به گزارش سیراف خبر به نقل از  فارس، تیم ملی تیراندازی کشورمان امروز ۲۸ مردادماه با ۱۰ ورزشکار، تهران را به مقصد مسابقات جام جهانی برزیل ترک می‌کند که نام فاطمه کرم زاده ملی پوش بوشهری در بین این ورزشکاران قرار دارد.

مسابقات جام جهانی برزیل در رشته تفنگ و تپانچه آخرین مرحله توزیع سهمیه بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو در جام جهانی است که با حضور ۵۱۸ ورزشکار از ۶۶ کشور جهان از ۴ تا ۱۲ شهریور ماه در شهر ریو- بزریل برگزار می‌شود.

در این رقابتها، ۱۷ سهمیه بازی‌های المپیک توزیع می‌شود که تیراندازان کشورمان، به منظور فراهم بودن امکان تمرین ماده‌های خفیف و آشنایی با میادین و محل برگزاری مسابقات چند روز زودتر اعزام می‌شوند.

تیم ملی تیراندازی کشورمان با ترکیب الهه احمدی، مه‌لقا جام بزرگ، پوریا نوروزیان، حسین باقری، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده (از بوشهر) و مهیار صداقت در رشته تفنگ و گلنوش سبقت‌اللهی، هانیه رستمیان و سجاد پورحسینی در رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، محمدزائر رضایی و احمد نجفی از مربیان رشته تیراندازی امروز تهران را به مقصد برزیل ترک می‌کند.

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی