افتتاح و یا آغاز ۴ طرح تولیدی در استان بوشهر
اشتراک گذاری

به گزارش سیراف خبر به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر ظهر پنجشنبه در آئین افتتاح و آغاز طرح‌های صنعتی بوشهر، از تلاش‌های صورت گرفته در راستای توسعه صنعتی در استان بوشهر اظهار رضایت کرد. گراوند با اشاره به در دستور کار بودن رونق تولید افزود: در این راستا واحدهای راکد با ارائه تسهیلات […]

افتتاح طرح در بوشهر

به گزارش سیراف خبر به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر ظهر پنجشنبه در آئین افتتاح و آغاز طرح‌های صنعتی بوشهر، از تلاش‌های صورت گرفته در راستای توسعه صنعتی در استان بوشهر اظهار رضایت کرد.

گراوند با اشاره به در دستور کار بودن رونق تولید افزود: در این راستا واحدهای راکد با ارائه تسهیلات و حمایت‌های مناسب فعال می‌شوند.

استاندار بوشهر به بهره برداری و اجرای چهار طرح تولیدی اشاره کرد و افزود: این طرح‌ها شامل افتتاح کارخانه تولید منوکسید سدیم و طرح توسعه فرآوری آبزیان و آغاز عملیات طرح تولید باطری‌های سرب اسیدی صنعتی و پلیت باطری‌های صنعتی است.

سید حسینی حسینی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر نیز با اشاره به افتتاح کارخانه تولید کننده منوکسید سدیم، ظرفیت این کارخانه را ۲۰ هزار تن و سرمایه گذاری برای احداث آن را ۱۲۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

وی با بیان اینکه محصولات این کارخانه در صنایع داروسازی، نساجی، دندانپزشکی و سوخت‌های بیودیزل کاربرد دارد، بازار هدف این محصولات را کشورهای اروپایی و آسیایی ذکر کرد.

حسینی با اشاره به افتتاح شرکت فرآوری آبزیان با سرمایه گذاری ۱۷۰ میلیارد ریال و اشتغال ۳۶۰ نفر اضافه کرد: طرح تولید باطری‎های سرب اسیدی صنعتی با سرمایه گذاری ۷۲۴ میلیارد ریال و طرح تولید پلیت باطری‌های صنعتی نیز با سرمایه گذاری ۱۶۸ میلیارد ریال اجرا می‌شود.

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی