برخی برای جنایات آمریکا توجیه‌تراشی می‌کنند
اشتراک گذاری

به گزارش سیراف خبر به نقل از فارس به گفتۀ مرضیه هاشمی در پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی در مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی، گروه‌هایی مثل سیاه‌پوست‌ها که در آمریکا فعالیت دارند، به‌شدت تحت کنترل هستند و نگاه امنیتی و تحقیرانه ای نسبت به سیاه‌پوست‌ها وجود دارد که نشان حقوق بشر آمریکایی است.

مجری پرس تی وی با اشاره به اینکه سیاه پوستان در آمریکا بدون هیچ بهانه‌ای کشته می شوند،تصریح کرد: به طور مثال به یک سیگارفروش حمله کردند و او فریاد می‌زد نمی‌توانم نفس بکشم و در اینجا هیچ اتفاقی برای آن پلیس نیفتاد، اما کسی که تصویر را گرفته بود زندانی کردند.

بنا به گفته های هاشمی آمریکا در حالی مدعی حقوق بشر شده است که اولین ناقض حقوق بشر است و جنایات آن‌ها در هیروشیما، یمن و دیگر کشورهای مظلوم، گواهی بر این مدعاست؛ همچنین کسانی در غرب آسیا و جمهوری اسلامی ایران از سر ناآگاهی برای هر اقدام و جنایت آمریکا توجیه تراشی می‌کنند، درحالی‌که در اقصی نقاط دنیا می‌توان جنایات آمریکا را دید.

خبرنگار پرس تی وی بازداشت‌شده در آمریکا تصریح کرد: جوانان ما وقتی می‌شنوند که هواپیمای مسافربری ایران در خلیج‌فارس توسط آمریکا منفجر شده و ۳۰۰ غیرنظامی در آن کشته می‌شوند و آمریکا به جای عذرخواهی از فرمانده ناو منفجر کننده هواپیما قدردانی می‌کند، چرا هنوز در دل‌هایشان نسبت به مرگ به آمریکا گفتن تردید دارند.

هاشمی تنها راه مبارزه با استکبار را یاری کسانی دانست که در جبهه حق علیه باطل فعالیت می‌کنند و بر دریغ نکردن تلاش در این راه تاکید کرد.

لينک کوتاه :

اشتراک گذاری

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی