برنامه‌های هفته جهانی شیر مادر در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس
اشتراک گذاری

به مناسبت هفته جهانی شیر مادر، واحد ترویج تغذیه با شیر مادر بیمارستان با حمایت رییس این مرکز و مدیریت خدمات پرستاری برنامه‌های متنوعی در این راستا برگزار کرد. 

هفته جهانی شیر مادر

به گزارش سیراف خبر ، به مناسبت هفته جهانی شیر مادر، واحد ترویج تغذیه با شیر مادر بیمارستان با حمایت رییس این مرکز و مدیریت خدمات پرستاری برنامه‌های متنوعی در این راستا برگزار کرد. 

رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس در حاشیه این برنامه‌ها گفت: این مرکز در راستای برنامه‌های بیمارستان دوستدار کودک، تمهیدات لازم برای اجرای هم‌اتاقی مادر و نوزاد و بهره‌گیری هرچه بیشتر نوزادان از شیر مادر را فراهم نموده که موجب دسترسی هرچه بهتر مادر به نوزاد خود شده است.
دکتر عاطفه اسفندیاری گفت: شیر مادر یک غذای طبیعی برای کودک است که تمام موارد غذایی مورد نیاز کودک را فراهم کرده و با درجه حرارت مناسب همیشه و در هر زمان برای نوزاد آماده است.
وی با اشاره به افزایش رابطه عاطفی بین مادر و کودک توسط شیر مادر، افزود: با مصرف شیر مادر احتمال ابتلا به بیماری در کودکان کاهش‌یافته و هزینه مراقبت‌های بهداشتی درمانی برای خانواده و جامعه را نیز کاهش می‌دهد.
به مناسبت هفته جهانی شیر مادر، با همت واحد ترویج تغذیه با شیر مادر مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر از مادران حاضر در بخش‌های اطفال این مرکز با حضور و حمایت رییس این مرکز، پزشکان و کارشناسان بخش‌های اطفال با تقدیم هدایایی تقدیر شد

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی