تشکیل ۵۸ میلیارد ریال پرونده تخلف اقتصادی در استان بوشهر
اشتراک گذاری

به گزارش سیراف خبر به نقل از تسنیم، سید حسین حسینی رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر صبح امروز در نشست ستاد اقتصاد مقامتی بر رعایت حقوق مصرف کنندگان و توجه به رونق تولید تاکید کرد و از ۳۵هزارمورد بازرسی از صنوف توزیعی، خدماتی و تولیدی در سراسر استان در نیمه نخست امسال به منظور رعایت حقوق مصرف کنندگان خبر داد.

حسینی از تشکیل پرونده‌های تخلف اصناف خبر داد و بیان کرد:طبق برنامه ریزی منظم و مستمر تیم‌های بازرسی این سازمان از اصناف تعداد یک‌هزار و ۹۰۰ پرونده تخلف به ارزش بیش از۵۸ میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان بوشهر برای سیر مراحل قانونی ارسال شد.

بنا به گفته های رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان در بازه زمانی مذکور، تعداد بیش از یک‌هزار و ۴۰۰ گشت‌های مشترک بازرسی با حضور دستگاه‌های نظارتی مربوطه صورت گرفته که منجر به تشکیل ۶۷۵ فقره پرونده به ارزش بیش از ۱۱ میلیارد ریال برای انجام مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی با اشاره به ۲ هزار و ۸۰۰ بازرسی برای جلوگیری از قاچاق کالا تصریح کرد: از این تعداد بازرسی ۷۵ پرونده با همکاری نیروی انتظامی به ارزش تقریبی ۶۰۰ میلیون ریال تکمیل و کالای مکشوفه به سازمان اموال تملیکی استان بوشهر تحویل داده شد.

حسینی با تاکید بر مقابله با قاچاق در راستای رونق تولید تصریح کرد: مبارزه با قاچاق نقش مهم و تاثیرگذاری در رونق تولید دارد و در این راستا مقابله با قاچاق کالا در استان بوشهر مورد توجه ویژه است.

حسینی، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده موارد تخلف اقتصادی اصناف مراتب را به شماره تلفن ۱۲۴ واحد ستاد خبری این سازمان گزارش کنند تا بازرسان در اسرع وقت موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند.

لينک کوتاه :

اشتراک گذاری

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی