جوکر‌ رکوردار تازۀ تاریخ سینما
اشتراک گذاری

به گزارش سیراف خبر به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «جوکر» ساختۀ کمپانی برادران وارنر و به کارگردانی تاد فیلیپس و با بازی واکین فینیکس، با رسیدن به رقم فروش جهانی ۷۸۸.۱ میلیون دلار، توانست رکورد پرفروش‌ترین فیلم درجه  Rسینما را به خود اختصاص دهد. گفته می‌شود پیش از این، فیلم ابرقهرمانی «ددپول ۲» با […]

جوکر

به گزارش سیراف خبر به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «جوکر» ساختۀ کمپانی برادران وارنر و به کارگردانی تاد فیلیپس و با بازی واکین فینیکس، با رسیدن به رقم فروش جهانی ۷۸۸.۱ میلیون دلار، توانست رکورد پرفروش‌ترین فیلم درجه  Rسینما را به خود اختصاص دهد.

گفته می‌شود پیش از این، فیلم ابرقهرمانی «ددپول ۲» با فروش کلی ۷۸۵ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ و «ددپول» با فروش ۷۸۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۶ به عنوان پرفروش‌ترین فیلم‌های درجه R سینما شناخته می‌شدند.

چنین تصور می‌شود که فروش جهانی «جوکر» تا پایان روز جمعه یا شنبه از مرز ۸۰۰ میلیون دلار نیز بگذرد. این دستاورد تازۀ تاد فیلیپس تاکنون توانسته در گیشه‌های آمریکای شمالی و در بازارهای بین‌المللی به ترتیب ۲۵۸.۶ میلیون دلار و ۵۲۹.۵ میلیون دلار به فروش برسد.

داستان فیلم «جوکر» در مورد شخص شکست‌خورده‌ای به نام «آرتور فلک» است که پس از تجربه‌های تلخ فراوان به یک دلقک قاتل و پوچ‌گرای خشن تبدیل می‌شود.

واکین فینیکس پس از جک نیکلسون، هیث لجر و جارد تلو، چهارمین فردی است که در یک فیلم بلند سینمایی در نقش جوکر بازی می‌کند.

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی