خدمات MRI سه شیفته در بیمارستان سلمان فارسی تأمین اجتماعی بوشهر
اشتراک گذاری

مرکز تخصصی ام آر آی بیمارستان سلمان فارسی در بهمن ١٣٩٥ با هدف تسریع خدمت رسانی ام آر آی  به بیمه شدگان تامین اجتماعی و  مردم استان بوشهر راه اندازی شده است .با شروع به کار در این مرکز در شیفت صبح و سپس در شیفت صبح  و عصر به بیماران خدمات داده می شد. اما با توجه به فقدان سیستم مشابه در سایر مراکز درمانی استان و حجم بسیار بالای تقاضا و مراجعۀ بیماران در نهایت ارائۀ خدمات این مرکز سه شیفته شد.

بیمارستان تأمین اجتماعی بوشهر

به گزارش سیراف خبر، مرکز تخصصی ام آر آی بیمارستان سلمان فارسی در بهمن ١٣٩٥ با هدف تسریع خدمت رسانی ام آر آی  به بیمه شدگان تامین اجتماعی و  مردم استان بوشهر راه اندازی شده است .با شروع به کار در این مرکز در شیفت صبح و سپس در شیفت صبح  و عصر به بیماران خدمات داده می شد. اما با توجه به فقدان سیستم مشابه در سایر مراکز درمانی استان و حجم بسیار بالای تقاضا و مراجعۀ بیماران در نهایت ارائۀ خدمات این مرکز سه شیفته شد.

بیمارستان تأمین اجتماعی بوشهر

دکتر جلال شجاعت، رئیس بیمارستان سلمان فارسی بوشهر در همین رابطه به می گوید: «با پیگیری و تلاش های بی وقفه و حمایت های مدیریت درمان استان از سال ١٣٩٨ ساعات کار مرکز تخصصی ام آر آی شبانه روزی شده است و در سه شیفت کاری فعال، به بیماران و مراجعین خدمت رسانی می کند. باتوجه به حجم بالای مراجعه کنندگان و انجام تمامی پروسجرهای تخصصی MRI که دستگاه این مرکز قابلیت انجام آن را دارد کارمندان متخصص و متعهد این مرکز با توان بالا و تعهد بسیار در شیفت های کاری به نحو احسن به بیماران خدمت رسانی می کنند».

بر اساس همین گزارش زمان نوبت دهی به بیماران با توجه به حجم بالای مراجعین به کمتر از دو هفته جهت ام آر آی عادی ، نوبت ام آر آی تزریقی به کمتر از یک هفته، نوبت ام آر آی به بیماران اورژانسی کمتر از ٤٨ ساعت و نوبت به بیماران بستری به کمتر از ٢٤ ساعت رسیده که در وضعیت فعلی استان قابل قبول به نظر می رسد.

دکتر شجاعت، رئیس بیمارستان تأمین اجتماعی استان در همین خصوص می گوید: «در این مدت مرکز تخصصی ام آر آی بیمارستان سلمان فارسی به بیمارستان های مرکز و تابعه استان ارائه خدمت نموده است . قابل ذکر است که با توجه به تمهیداتی که در بیمارستان داشته ایم تحویل گزارش ام آر آی انجام شده به بیماران به کمتر از یک هفته و در موارد اورژانسی به کمتر از ٢٤ ساعت رسیده است» .

 

 

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی