داوری ها بال های شاهین را هر بار می شکنند+ خلاصه بازی شاهین شهرداری بوشهر – صنعت نفت آبادان + نظرسنجی پنالتی
اشتراک گذاری

نتیجه دیدار شاهین بوشهر و صنعت نفت آبادان در حالی یک یک به اتمام رسید که تماشاگران شاهین با شعارهای خود علیه داوری، اعتراض خود را نسبت به بی عدالتی علیه تیمشان اعلام کردند. یک پنالتی آشکار از دید داور به دور می ماند و این جای بسیار تعجب دارد. در ادامه فیلم و عکس بازی دیروز شاهین وجود دارد. به نظر شما پنالتی بود ؟

به گزارش سیراف خبر، خلاصه بازی شاهین شهرداری بوشهر – صنعت نفت آبادان – در یک صحنه که حسین مالکی از شاهین در محوطه جریمه، که حریف صاحب توپ بود زیر دو خم او را می گیرند و نقش بر زمین می کنند؛ درست در مقابل چشم سه داور (داور کنار دروازه، داور کنار و داور وسط). با وجود دید کامل داور و محرز بودن خطا، سئوالی که پیش می آید این است که در فرهنگ داوری خطای پنالتلی چه تعریف و شاخص هایی دارد که چنین خطای واضحی مصداق آن نمی شود و داوران سوت خطا نمی زنند؟ آیا پنالتی، بیرون از زمین گرفته می شود؟

صحنه کاملا مشکوک به پنالتی

صحنه کاملا مشکوک به پنالتی

بنا به بسیاری از اظهارات داوری ها، یکی از تیم هایی که در این فصل لیگر برتر، از قضاوت های نادرست داوری آسیب فراوان دید و امتیازهای بسیاری را از دست داد، تیم شاهنی شهرداری بوشهر است. این تشخیص های نادرست پیش از این نیز موجب از دست رفتن امتیاز های فراوانی برای این تیم در بازی ها شده بود که با اعتراضات سرمربی سابق و بازیکنان رو به رو می گشت. در بازی اخیر نیز تیم شاهین در حالی که می توانست با گل احتمالی از نقطۀ پنالتی صاحب ۳ امتیاز ارزشمند گردد بار دیگر شاهد ناداوری و خطا در تصمیم داوران بود و تساوی بهترین نتیجه ای شد که از این بازی حساس به دست آورد.

نظرسنجی پنالتی بر روی بازیکن شاهین

[totalpoll id=”44865″]

فیلم خلاصه بازی شاهین شهرداری بوشهر – صنعت نفت آبادان

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی