دعوت نسیم جنوب برای تهیۀ کیف و نوشت افزار
اشتراک گذاری

هفته نامه نسیم جنوب نیز به همین مناسبت از خیرین و نیکوکاران دعوت کرده است که به پویش «هر نفر یک کیف» پیوسته و برای خرید کیف بخشی از دانش آموزان کم بضاعت، مبلغ پنجاه هزار تومان به حساب این هفته نام واریز کنند تا با تجمیع این کمک ها اقدام به خرید و تحویل این کیف ها به دانش‌آموزان شود.

نسیم جنوب

به گزارش سیراف خبر، به سنت هر ساله با فرا رسیدن شهریور ماه و قرار گرفتن در آستانۀ بازگشایی مدارس و فصل حضور دوبارۀ دانش‌آموزان در کلاس‌های درس، نیکوکاران به تلاش برای تهیۀ بخشی از نیازهای دانش آموزان کم بضاعت بر می آیند. هفته نامه نسیم جنوب نیز به همین مناسبت از خیرین و نیکوکاران دعوت کرده است که به پویش «هر نفر یک کیف» پیوسته و برای خرید کیف بخشی از دانش آموزان کم بضاعت، مبلغ پنجاه هزار تومان به حساب این هفته نام واریز کنند تا با تجمیع این کمک ها اقدام به خرید و تحویل این کیف ها به دانش‌آموزان شود.

هفته نام نسیم جنوب سال گذشته نیز این پویش را پی گرفته بود و موفق شد ۱۳ میلیون تومان از طریق خیرین و نیکوکاران برای تهیۀ کیف‌های دانش‌آموزان گردآوری کند. یونس قیصی زاده، صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامۀ نسیم جنوب در فراخوان امسال خود از دغدغه‌مندان دعوت به پیوستن به پویش «هر نفر یک کیف» کرده است. متن فراخوان این هفته نامه برای پویش هر نفر یک کیف از این قرار است:

 

کاشت لبخند در اولین گام مهر

در یک حرکت فرهنگی که هر ساله انجام می‌گیرد، قصد داريم امسال هم تعدادی کیف مدرسه برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت، هر یک به مبلغ ۵۰ هزار تومان تهیه نماييم. اگر شما نیز قصد حضور در این کار خیر را داريد می‌توانید مبالغ اهدایی خود را به حساب زير، واريز فرماييد:
شماره حساب :
٧٠٠٧٨٧٩٠٠١٣٦
و یا
شماره کارت:
٥٠٤٧٠٦١٠١٧٩٨٦٩٠٨
بانك شهر به نام يونس قيصي زاده

و همچنین می‌توانید با شماره تماس ٠٩١٧٧٧٢٣٩٠٩ هفته نامه نسيم جنوب ارتباط برقرار نمایید.

 

نسیم جنوب نسیم جنوب نسیم جنوب

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی