زنان را راه نمی‌دهند چون مردها فحاشی می‌کنند
اشتراک گذاری

به گزارش سیراف خبر، مهدی قائدی بازیکن جوان و ۲۱ سالۀ تیم استقلال تهران در مصاحبه‌ای اعلام کرد که نمی‌گذارد همسرش به ورزشگاه بیاید.

این بازیکن تیم استقلال که پیشتر به دلیل مصرف الکل و متعاقباً وقوع سانحۀ تصادف که منجر به از دست رفتن جان یک فرد شد، خبرساز شده بود، چنین بیان کرده است: «اولاً که همسرم زیاد فوتبالی نیست، در ثانی تعارف که نداریم، واقعیت امر این است که حجم فحاشی‌ها در ورزشگاه‌های ما خیلی زیاد است؛ به همین خاطر اجازه نمی‌دهم همسرم در چنین فضایی راهی استادیوم شود».

البته گفته می‌شود که پس از انتشار این گفته‌ها و سپس برانگیخته شدن حجم زیاد واکنش‌ها از سوی مردم، وی سعی در تکذیب این مصاحبه داشته است.

این اظهارات در حالی عنوان شده که اخیراً با فشار سنگین فیفا، جمهوری اسلامی به حضور کنترل شدۀ تعدادی از زنان در ورزشگاه‌ها رضایت داده است.

نظر شما چیست؟ آیا یک مرد تنها به خاطر رضایت بخش نبودن فضای استادیوم حق تحمیل عقاید شخصی خود را به همسرش دارد؟  آیا با وجود اینکه در قانون نظر صریحی مبنی بر عدم اجازۀ ورود زنان به ورزشگاه‌ها وجود ندارد، اعمال زور از سوی مردان برای ممانعت از ورود زنان به استادیوم امری منطقی و صحیح است؟

 

لينک کوتاه :

اشتراک گذاری

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی