لیدر تیم شاهین با تهدید جانی رو به رو شده است
اشتراک گذاری
جمشید پولادی لیدر تیم شاهین

سیراف خبر؛ نرگس ستوده: به دنبال برگزاری مسابقۀ تیم شاهین شهرداری بوشهر با فولاد خوزستان، بخشی از هواداران تیم شاهین با لیدر هواداران درگیر شدند. این درگیری منجر به پخش پیامی صوتی در شبکه های اجتماعی توسط جمشید پولادی، یکی از قدیمی ترین لیدر های تیم شاهین بوشهر با ۲۲ سال سابقه شد. در همین رابطه سیراف خبر برای آگاهی بیشتر از چند و چون ماجرای اتفاق افتاده و حمله و تهدید لیدر تیم شاهین بوشهر و حواشی متعاقب پخش شدن این پیام صوتی در شبکه های اجتماعی با لیدر باسابقۀ تیم شاهین گفتگویی ترتیب داده است:

ماجرای این پیام صوتی که از شما در واتساپ پخش شده چیست؟

دیشب طی بازی شاهین و فولاد خوزستان، یک تعداد معدودی حدود ۲۵ نفر بنری از میلاد صارمی که یک هفته ای می‌شود مربی به دلایلی از حضور در تیم برکنارش کرده است، داخل ورزشگاه آوردن و مشخص بود قصد این افراد تشنج و درگیری با طرفداران تیم شاهین بود، نکتۀ مهم این قضیه این است که در ورزشگاه بنر تبلیغاتی اجاره نمی‌دهند وارد شود و مگر لوگوی تیم اما این افراد با چه مجوزی و از چه کسی مجوز گرفتند که این بنر را وارد ورزشگاه کردند؟

یعنی این حرکت توسط این تعداد صرفاً بود یا جمعیت نیز با آنان همراهی می‌کردند؟

۴۰۰۰ نفر در ورزشگاه مخالف این افراد بودند. اینها فقط کارشان این بود تا تمرکز همه را به هم بریزند و درگیری ایجاد کنند و بعد از بازی با ما درگیر شدند. ابتدا تا توانستند فحاشی کردند و بعد هم به ما حلمه ور شدند. ما کاری به هیچ کس نداشتیم. راه خودمان را می‌رفتیم.

چه شد که به مغازه شما حمله ور شدند؟

من بعد از بازی به همراه دوستانم به مغازه ام رفتم که دیدیم این ۲۵ نفر آمده اند جلوی مغازه ام. انگار اصلاً این اشخاص آن شب حال طبیعی نداشتند. جلوی مغازه به من حمله‌ور شدند و قصد ایجاد درگیری داشتند. مردم مداخله کردند و جلوی آنان را گرفتند. من همان دیشب رفتم پاسگاه شکایت کردم. این رفتارها تا کنون در بوشهر سابقه نداشته که عده ای بخواهند امنیت افراد را این گونه از بین ببرند و تهدید کنند.

در همه این دو موقعیت درگیری یکی بعد از بازی در ورزشگاه و یکی در جلوی مغازۀ شما کسی به نیروی انتظامی زنگ نزد؟

نه فرصتی نداشتیم. ۲ نفر کنارم بودند که آنها هم ترسیده بودند. مردم واسطه شدند که اوضاع ختم به خیر شد.

مغازه شما چیست؟

کافه دارم. تنها کافه ای در بوشهر که اصلاً دخانیات در آن به مردم نمی‌دهیم. تعداد زیادی هستند که به واسطۀ ورزش  فوتبال و ورزشگاه مرا می‌شناسند و می‌آیند آنجا و اگر قرار باشد دخانیات هم در کافه به مردم بدهیم روزانه میلیونی درامد خواهم داشت. اما به خاطر سود خودم هیچ وقت چیز مضر دست مردم نی‌دهم.

از نظر شما که سال هاست لیدر این تیم هستید، چرا شاهین در ۵ بازی اخیر خود به صورت متوالی باخته است؟

این باختها مشکوک و بودار است. چون در کار مربی دخالت می‌کنند. قبل از بازی آقای … بیانیه داد به مربی که اگر ببازید یا ببرید باید بروی. طی بازی‌های قبلی هم همین گونه بود و همین بیانیه‌ها داده شده. عده ای منفعت طلب با دخالت‌های بی حد و حصر خود باعث این وضعیت شده اند و دارند تیم را از هم می‌پاشانند. با این کار تمرکز مربی را خراب می‌کنند. تمرکز بازیکنان و حتی لیدر هواداران را هم خراب می‌کنند. در بازی با پولاد بازیکنان تیم شاهین حتی نمی‌توانستند ۴ تا پاس به یکدیگر بدهند.

چرا به مربی گفتند برود؟

چون در کار مربی دخالت می‌کنند. می‌خواهند از خانواده و اقوام خودشان به تیم ببرند که مربی زیر بار نمی‌رود و با هم دچار تنش می‌شوند. در همه کار‌های تیم شاهین دخالت می‌شود. نمی‌گذارند مربی کارش را انجام بدهد. البته در کار دیگر مربی‌ها هم همین گونه دخالت شد. آقای پاشازاده سرمربی یا آقای دمشقی مدیر عالم و توانایی که می‌توانستند مؤثر باشند با همین اخلاق غیر حرفه‌ای و دخالت‌های بی حد بیرون کردند. آقای واعظی مدیر عامل آوردیم بیرونش کردند. احمدزاده سرمربی رفت. انگار یک برنامه ای پیاده کرده اند تا تمرکز مربی‌ها را به هم بزنند. من طرفدار هیچ شخصی نیستم فقط طرفدار شاهینم.

باشگاه شاهین بوشهر و یا شهرداری به عنوان مالک تیم در جریان این تهدید و حمله ای که به شما شد آیا حمایتی هم از شما کرد؟ تهدید لیدر تیم شاهین بوشهر مسئله‌ای است که به این ارگان ها نیز مرتبط است.

ببینید وضعیت لیدرها خیلی در بوشهر نا مناسب و ناخوشایند است. من بعد از ۲۲ سال هنوز بیمه نیستم. هیچ جلساتی از تیم شاهین با حضور لیدر برگزار نمی‌شود. تا الانم هیچ تماسی از باشگاه با من گرفته نشده و جویای وضعیت من نشده اند. اما از بعد از درگیری تا الان مردم و هواداران مرتب زنگ زدند (در طی این گزارش که در حدود ۴۰ دقیقه طول کشید ۳ نفر به وی زنگ زدند) و پیگیر حال و احوال من بودند. بر علیه من بیانیه دادند. آقای … این بیانیه را داد. یک عده گفته اند که خودمان جمشید فولادی را لیدر کرده ایم خودمان هم الان می‌خواهیم دیگر لیدر نباشد. در صورتی که سال ۶۵ که من لیدر شاهین شدم این آقایان مدعی بوشهر نبودند و اگر هم بودند من طرفدارشان نبودم و مخالفشان بودم.

خواسته شما چیست؟

خواهشی که دارم این است که اگر امکانش هست آقای ویسی سر مربی تیم شاهین استعفا دهد، تا مشخص شود مشکل تیم شاهین از مسئولین است یا از سرمربی. و مشخص شود مقصر کیست. هر چند که آنها می‌گویند مقصر سرمربی است. و یک مربی جدید بیاورند البته طول می‌کشد تا مربی جدید با بازیکن‌ها هماهنگ شوند.

 

 

لينک کوتاه :

اشتراک گذاری

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی