مرغ گرم به فراوانی در بازاراستان بوشهر وجود دارد
اشتراک گذاری

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: مرغ گرم اکنون به فراوانی در بازار این استان وجود دارد و کمبودی در این زمینه نداریم.

مرگ گرم در بوشهر

به گزارش سیراف خبر ابوالقاسم محمد زاده معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: مرغ گرم اکنون به فراوانی در بازار این استان وجود دارد و کمبودی در این زمینه نداریم.

محمد زاده از اقدامات این اداره در راستای حمایت ازحقوق مصرف کنندگان افزود: بمنظور متعادل نمودن قیمت برخی از کالاهای ضروری در استان، اقدامات متعددی نظیر تشکیل جلسات کارگروه تنظیم بازار، کمیسیون نظارت براصناف و تشکلها ، گشت های مشترک بازرسی از واحد های صنفی ، پایش قیمت ها و غیره از سوی سازمان صنعت،معدن و تجارت صورت گرفته است.

محمد زاده با اشاره به مشکلات اخیربرخی از مرغداران استان بوشهربیان کرد:

طبق بررسی وپیگیری های بعمل آمده وهمکاری سایر دستگاههای اجرایی به ویژه جهاد کشاورزی در این ارتباط با نشستی که با حضور مرغداران و صاحبان کشتارگاه‌ها انجام گرفته به این توافق رسیدند که مرغ با قیمت هر کیلوگرم ۱۳ هزارو ۵۰۰ تومان در بازار عرضه شود.

با این توافق به وفور مرغ وارد بازار استان شده و هیچ نگرانی بابت تامین مرغ جهت مراسمات ومناسبت‌ها از جمله بازگشت حجاج وجود ندارد.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در ادامه اعلام کرد :

در هفته اخیر ۲۰۰ تن مرغ منجمد نیز در استان بوشهر توزیع و همین مقدار نیز تا پایان هفته در همه شهرستان‌ها عرضه می‌شود.

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی