نشست خبری سرمربی شاهین بوشهر بعد از بازی مقابل سپاهان
اشتراک گذاری

مصاحبه سرمربی تیم شاهین بوشهر پس از باخت این تیم مقابل سپاهان اصفهان با نتیجه ۳ بر ۰ را در ادامه بخوانید. شاهین شهرداری در نخستین گام خود به مصاف اصفهان رفته بود که به این تیم باخت.

عبدالله ویسی

به گزارش سیراف خبر، سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری بعد از بازی به توضیح درباره باخت تیمش مقابل سپاهان اصفهان پرداخت. قابل قبول است که سپاهان تیم قدرتمندیست اما آیا نباید از روزی ترسید که شاهین در مقابل دیگر تیم ها نیز چیزی برای گفتن نداشته باشد؟ در ادامه مصاحبه عبدلله ویسی را بخوانید.

همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی را داشتیم و همه تلاش خود را کردیم مقابل تیم گردن کلفت سپاهان نتیجه بگیریم ولی شرمنده هواداران شدیم.

وی اضافه کرد: تماشاگران در این هوای بد ما را حمایت کردند ولی ما ناشاسیت و نالایق بازی کردیم و در همه نقاط زمین ضعف داشتیم و امیدواریم بازی‌های آینده جوابگوی باشگاه و مردم خوب بوشهر باشیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: زندگی برای ما ادامه دارد و مطمئن باشید روزهای خوبی هم پیش روی ما خواهد بود.

وی افزود: در طول هفته پیمان شیرزادی مصدوم شد و بازیکن جانشین مناسب نداشتیم و وقتی دو گل عقب بودیم بازیکن سرعتی فرستادیم به زمین که جوان بود و تحت تاثیر سپاهان قرار گرفتند و خوب نبودیم.

ویسی تصریح کرد: همه بچه‌ها غیرقابل انتظار بودند و انشاالله بهتر خواهیم شد و به آینده امیدواریم هستیم.

وی تاکید کرد: نیمه اول سپاهان را بسته بودیم و به جز ارسال‌ها موقعیت چندانی ندادیم. وقتی گل خوردیم باز بازی کردیم و فضا ایجاد شد تا سپاهان به گل‌های بعدی برسد. شاید اشتباه کرده باشیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مورد وضعیت آب و هوایی خاطرنشان کرد: گرما چیزی نیست که به آن عادت کنیم. تیم ما هر روز توان خود را در این وضعیت آب و هوایی از دست می‌دهد و شرایط برای ما سخت‌تر است.

وی با بیان اینکه محمد طیبی از ما یک و نیم میلیارد تومان خواسته تا به شاهین بیاید، افزود: با این مبلغ هفت بازیکن گرفته‌ایم و از این پول‌ها برای یک بازیکن نداریم.

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 موضوعات دیدگاه
1 دیدگاه های مطلب
0 دنبال کننده ها
 
کامنت های پیشنهادی
کامنت های برتر
2 کامنت های نویسنده
نرگس ستوده~~~ آخرین کامنت های نویسنده
  عضویت  
جدیدتر ها قدیمی تر ها پیشنهاد شده ها
اطلاع رسانی
~~~
مهمان
~~~

ببخشید ولی اگه اشتباه نکنم فاطمه زارعی از گروه تجربی بوده نه ریاضی….