پدر مرحوم سحر خدایاری : دخترم مشکل عصبی داشت
اشتراک گذاری

پدر مرحوم سحر خدایاری معروف به دختر آبی در واکنش به حواشی تعدادی از سلبریتی ها و فوتبالیست ها دربارۀ دخترش در فضای مجازی گفت: دخترم مشکل عصبی داشت.

دختر آبی

به گزارش سیراف خبر، پدر مرحوم سحر خدایاری معروف به دختر آبی در واکنش به حواشی ساخته شدۀ تعدادی از سلبریتی ها و فوتبالیست ها دربارۀ دخترش در فضای مجازی گفت: افرادی که از خون دخترم سوء استفاده می کنند را حلال نمی کنم. دخترم مشکل عصبی داشت.

حیدر علی خدایاری اظهار کرد: دختر من از نظر عصبی مشکل داشت و در آن روز هم اعصابش به هم می ریزد و فحاشی می کند و با مامور نیروی انتظامی درگیر می شود. در این چند روزی که سحر در بیمارستان بستری بود هیچ سلبریتی یا فوتبالیستی یا مسئولی به ملاقات سحر نیامدند و من کسی را ندیدم. هر کسی که می گوید سحر قربانی شده بی دلیل این حرف را می زند، سحر قربانی چه شده؟ یک مشکل عصبی که در دادگاه می رود باز هم اعصابش به هم می ریزد و بعد اقدام به خودکشی می کند.

هیچ حکمی مبنی بر زندانی شدن سحر صادر نشده و ما به عنوان خانوادۀ سحر اعلام می کنیم که اصلا قرار نبوده سحر زندانی شود.

مشکلی برای دریافت پیکرش نداشتیم و گفتند هر جایی دلتان می خواهد سحر را دفن کنید و اصلا برای خاکسپاری و مراسم هم مشکلی نداشتیم.

از افرادی که از خون دختر من سوء استفاده می کنند راضی نیستم و حلالشان نمی کنم، این افراد اشتباه می کنند که به بهانۀ اتفاقی که برای سحر رخ داده دارند علیه کشور صحبت می کنند.

من فدابی نظام هستم و در جنگ تحمیلی هم جانباز شدم، امام را با جان و دل دوست ددارم و از این به بعد هم اگر خدایی نکرده برای کشور اتفاقی رخ دهد از پیشتازانی هستم که از نظام دفاع کنم.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی