پیش‌بینی رگبار پراکنده باران و وزش باد برای استان بوشهر
اشتراک گذاری

به گزارش سیراف خبر به نقل از مهر، پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار گفت:‌ همانطور که انتظار می‌رفت در شبانه روز گذشته نیز همراه با رشد ابر، در برخی نقاط جنوبی و شرقی استان رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و گاهی وزش باد گزارش شد. مساعدی اضافه کرد: بررسی نقشه های هواشناسی […]

به گزارش سیراف خبر به نقل از مهر، پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار گفت:‌ همانطور که انتظار می‌رفت در شبانه روز گذشته نیز همراه با رشد ابر، در برخی نقاط جنوبی و شرقی استان رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و گاهی وزش باد گزارش شد.

مساعدی اضافه کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که امروز نیز احتمال وقوع ناپایداری های موقت جوی در برخی نقاط استان جنوبی و شرقی و گاهی شمالی استان دور از انتظار نیست. همچنین طی این مدت در طول روز وزش ملایم باد همراه با غبار محلی و در ابتدای صبح در برخی نقاط مه صبحگاهی از پدیده های غالب در سطح استان است.

لازم به ذکر است که برای ساعات آینده آسمان استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، افزایش ابر و گاهی وزش ملایم باد، طی ساعاتی از بعد از ظهر تا شب رشد ابر و در برخی نقاط احتمال وقوع ناپایداری های موقت جوی پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی افزود: جهت وزش باد متغیر، غالباً شمال غربی تا شمال شرقی گاهی جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ و در برخی ساعات تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر گاهی در بعد از ظهر تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی