کتاب های آینده؛ بسیاری از ‎تکنولوژی “واقعیت افزوده” در حوزه آموزش به عنوان یک انقلاب یاد می کنند
اشتراک گذاری

نسل جدید کتاب ها که مجهز به ‎”واقعیت افزوده” است و تحول دیگری را در آموزش و پرورش پدید می آورد، به یادگیری بهتر کمک می کند و جهان تازه ای متناسب با مختصات عصر تکنولوژی هوشمند می سازند.

واقعیت مجازی

سیراف خبر: انقلاب تکنولوژی با فرا رسیدن عصر هوشمند و اینترنت و نیز شبکه سازی های بی پایان فصل نوینی از حیات بشری را سرآغاز نهاده است. این سرآغاز همچون اکسیری است که همه چیز را در خود حل کرده و به طرز شگفت انگیزی متحول خواهد ساخت. دامنۀ این تغییرات امروز به واقعیت مجازی و واقعیت افزوده پا نهاده است.

واقعیت افزوده سطحی از تکنولوژی هوشمند است که به کمک یارانه ها و جهان تحت وب، چیزی را به واقعیت موجود در پردازش های کامپیوتری اضافه می کند و بر اساس سوژۀ اصلی، چیزی جدید و نوین اما مرتبط و هماهنگ با آن را خلق می نماید. سیستم آموزشی کشورهای توسعه یافته در فرایند گذار از سیستم آموزشی سنتی به عصر دیجیتال، اینک با بهره گرفتن از تکنولوژی های نوین و واقعیت افزوده می روند تا گونه های تازه ای از کتاب و امکانات تحصیلی برای دانش اموزان فراهم آورند.

واقعیت افزوده این توانایی و امکان را فراهم می کند که آموزش عینی تر، کاربردی تر، جذاب تر و در عین حال پر بازده تر گشته و بی تردید مرحلۀ جدیدی در آموزش پدید آورد که با مختصات عصر تکنولوژی های هوشمند سازگار باشد. این کلیپ ها بخشی از چیزی که در راه است را به نمایش می گذارند.

  • ببینید این کتاب که مجهز به ‎”واقعیت افزوده” است چطور می تواند به یادگیری بهتر کمک کند.
  • اجرای پروژه های واقعیت افزوده هماهنگ شده با Hololens و Magicleap
    توسط اونار ownar
  • امکان جدید فوق العاده از ماکروسافت با استفاده از عینک واقعیت ترکیبی هولولنز
    امکان ترجمه بر اساس کاراکتر فرد

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی