یک جوان بوشهری با قدرت ماوراء الطبیعه
اشتراک گذاری

یک جوان بوشهری با قدرت ماوراء الطبیعه توانسته کاری عجیب انجام دهد. کارهای عجیب این جوان بوشهری که جهانی شده و به ثبت گینس رسیده است تا کنون دوبار تکرار شده و توانسته سنگ هایی به وزن دو تن را در کمتر از یک دقیقه در هم بشکند. آیا او که مشهور به یوزپلنگ ایرانی است دارای قدرتی ماوارءالطبیعه است؟

هدایت چاهشوری

سیراف خبر؛ محمد صادق کاظمی: آیا اَبَر انسان‌ها حقیقت دارند؟ آیا می‌توان باور کرد که اَبَر انسان وجود دارد؟ اَبَر انسان‌ها چه ویژگی‌هایی دارند و چگونه تعریف می‌شوند؟ ابر انسان‌ها را عموماً افرادی می‌دانیم که اگرچه همچون سایر انسان‌ها دارای ویژگی‌های زیستی و ذهنی عمومی هستند، اما سوای این ویژگی‌های عمومی چیزی نادر و خاص در قوای بدنی یا ذهنی آنان وجود دارد که نیرویی شگرف به آنها می‌بخشد و آنان را قادر به انجام کارهایی می‌کند که هرگز یک انسان عادی نمی‌تواند از عهده‌اش برآید. اَبَر انسان‌ها می‌توانند کارهایی کنند که تقریباً دیگر انسان‌ها از انجام دادن آن ناتوان هستند و همین آنان را ماورایی می‌کند؛ هدایت چاهشوری جوان بوشهری با قدرت بدنی شگفت انگیز و خارق العاده‌اش شاید یکی از این ابر انسان‌هایی است که با نیروی ماوراءالطبیعه‌ای که دارد می‌تواند تا دو تُن وزن را روی بدن خود تحمل کند.

هدایت چاهشوری یک جوان ایرانی که ساکن استان بوشهر است می‌توان یکی از دارندگان قدرت ماوراء الطبیعه دانست. از آنجایی که این جوان قدرت خارق العاده و باورنکردنی در شکستن اجسام سخت دارد توانسته در نیمه شعبان سال ۹۸ در کمترین زمان ۵۵ قالب بتنی را با دستانش بشکند. طبق محاسبات با در نظر گرفتن وزن ۳۵ کیلوگرمی برای هر سنگ مجموع وزن سنگ‌ها ۱۹۲۵کیلوگرم بود است. این جوان بوشهری که تا کنون دوبار رکورد گینس را به نام خود ثبت کرده و رکورد پیشین نیز متعلق به خود او بوده. اینک خبر می‌دهد که با این قدرت بدنی تصمیم دارد رکورد‌های جهانی بیشتری را به نام کشورش به ثبت گینس برساند.

 

 

در طول بیست سال گذشته سینمای هالیوود قهرمانانی به جهان معرفی کرد که هر یک قدرت خارق العادۀ عجیبی داشته اند. ابر انسان‌ها و ابر قهرمان‌هایی نظیر سوپرمن، مرد عنکبوتی، زن شگفت انگیز، هالک و… که صدها میلیون علاقه مند در جهان پیدا کردند؛ و یا در شبکه‌های اجتماعی و یا برنامه‌های متنوع تلویزیون افرادی در زندگی واقعی معرفی می‌شوند که دارای ویژگی‌های بدنی و ذهنی بسیار خاص و نادری نسبت به عموم انسان‌ها هستند؛ چیزی که آنان را ماورائی و مافوق انسان می‌کند.

آنچه هدایت چاهشوری با اجسام سخت و سنگین می‌کند چیزی نیست که تنها با ورزش کردن یا تمرینات سخت به دست آمده باشد؛ نشانه‌های واضحی وجود دارد که حتی اگر کسی سالها هم ورزش کند شاید توانایی شکستن این وزن را نداشته باشد جز اینکه قدرت خاص و ممتاز و متمایزی در بدنش او را پشتیبانی کند.

در جهان چهره‌های بزرگی هستند که با قدرت‌های ماورای طبیعی زندگی می‌کنند و این بار در ایران و در جنوبی ترین  نقطه کشور جوانی با این قدرت زندگی می‌کند که به گفتۀ خود با تمرینات سخت و فشرده توانسته این استعداد و موهبت کم نظیر بدنی خود را شکوفا کند و وجود چنین قدرتی در نهادش را به اثبات برساند. اینک او به دنبال شکستن دوبارۀ رکورد ۲ تنی خود است تا بتواند هر تردید دیگری را نسبت به توانایی خویش از بین ببرد. آیا در کوچه و پس کوچه‌های شهرمان انسان هایی هستند که چنین قدرت‌های داشته باشند ؟

 

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی