۱۳ نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر ثبت نام کردند
اشتراک گذاری

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۴ فرمانداری استان بوشهر گفت:در نخستین روز ثبت نام از داوطلبان تا ساعت ۱۲ امروز ۱۳ نفر در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند.

انتخابات در بوشهر

به گزارش سیراف خبر به نقل از تسنیم، خسرو دهقانی سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار، با بیان اینکه به دستور وزیر کشور زنگ آغاز انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی نواخته شد، از  آغاز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در فرمانداری‌های استان بوشهر خبر داد.

دهقانی با بیان اینکه در استان بوشهر ۴ نماینده در انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب می‌شوند افزود: در استان بوشهر دارای چهار حوزه انتخابیه برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است که داوطلبان حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در فرمانداری بوشهر، داوطلبان حوزه دشتستان در فرمانداری این شهرستان، حوزه انتخابیه تنگستان و دشتی در فرمانداری دشتی و حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه در فرمانداری کنگان ثبت نام می‌شوند.

وی با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود بیان داشت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس تا ۱۶ آذر از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر ادامه دارد و در نخستین روز ثبت نام از داوطلبان تا ساعت ۱۲ امروز ۱۳ نفر در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند.

به گفتۀ این مقام استانداری بوشهر، بر اساس آمارهای ثبت شده تا ساعت ۱۲ ظهر امروز ۳ داوطلب در بوشهر، ۴ نفر در حوزه انتخابیه دشتستان، ۳ داوطلب در بوشهر و ۳ نفر هم در حوزه انتخابیه کنگان ثبت نام کرده‌اند.

اشتراک گذاری

لينک کوتاه :

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع رسانی