افزایش ظرفیت فاز ۱۳ پارس جنوبی

جانشین پروژه خطوط لوله دریایی فاز ۱۳ پارس جنوبی از نصب اسپول‌های دریایی سکوهای گازی فاز ۱۳ پارس جنوبی خبر داد.

۳ آذر ۱۳۹۸

گزارشی از وضعیت ترافیک در خیابان سنگی بوشهر: آن سوی دیوار

ترافیک در خیابان سنگی یکی از معضلات شهری است. در این گزارش نقطه نظر شش تن از پیشکسوتان محلۀ سنگی را جویا شدیم که معتقد بودند چگونه سیاست های غلط شهرداری این خیابان و محله را از بین برده است و تنها به سود دولت و شهرداری تمام شده است.

۲۳ آبان ۱۳۹۸

خرگوش های آنگورا و مجوز جهاد کشاورزی به یک جنایت

خرگوش های پانگورا از جمله حیواناتی هستند که برای تولید خز استفاده می شوند. موهای تن این حیوانات ارزش بسیار بالایی در صنعت مد کشور دارد. این مسئله منجر به رفتارهای وحشیانه ای با آنان شده است.

۲۱ آبان ۱۳۹۸

باز هم تأخیر در پروازهای بوشهر؛ این بار ۹ ساعت تأخیر

تأخیر در پروازهای بوشهر یکی از مهمترین چالش های مردم در زمینۀ حمل و نقل هوایی است که این بار تأخیر ۹ ساعته و سرگردانی مردم در فرودگاه در پرواز به مشهد رخ داده است و موجی از اعتراض را در میان مسافران برانگیخته است.

۲۰ آبان ۱۳۹۸

شوتی ها در استان بوشهر: تبه‌کاران اقتصادی یا قربانیان قاچاق

شوتی ها در استان بوشهر مبدل به یک معضل شده اند. آنها چگونه پدید آمده اند؟ چقدر درامد دارند؟ از اسکورت شوتی ها چه می دانید؟ شوتی کدام خطرات را پدید آورده اند؟ این گزارشی است از نگاهی دیگر به معضل شوتی ها.

۱۲ آبان ۱۳۹۸

جاذبه های گردشگری دریایی در استان بوشهر و آنچه که نیست

جاذبه‌های گردشگری دریایی در استان بوشهر از مهمترین ویژگی های این استان است که می تواند منابع مالی سرشاری را برای استان و اقتصاد آن به ارمغان بیاورد. اما عدم درک درست ارتباط نقطه به نقطه در طول این ساحل ۹۰۰ کیلومتری مانعی جدی برای ایجاد گردشگری دریایی با رویکرد پیوند این نقاط دیدنی در یک مسیر دریایی به هم شده است.

۱۱ آبان ۱۳۹۸

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۸/۱۱

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳میلیون و ۹۳۹ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۲ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۲۵۰ تومان رسیده است.

۱۱ آبان ۱۳۹۸