گزارش تصویری از محرم در بوشهر

آیین‌های سنتی عاشورایی و محرم در بوشهر که بعضاً نیز به ثبت جهانی رسیده‌اند، روایت متفاوت‌تری دارند که پیش از محرم آغاز شده و تا پایان صفر نیز تداوم می‌یابند. استان بوشهر به‌ واسطۀ فرهنگ غنی و خاصش در برگزاری مراسم مسلمانان و علاقه‌مندان بسیاری را از این سو و آن سو فرا می‌خواند.

۲۰ شهریور ۱۳۹۸

عصبانیت داریوش ارجمند از دستمزد میلیاردی سریال شهرزاد

داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت کشورمان در فیلمی که به تازگی از سخنان وی در فضای مجازی منتشر شده در پی تقطیع مصاحبه اش در فضای مجازی واکنش نشان داد.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸

از ظلم آباد تا تلخی‌های آنچه گذشت به قلم خورشید فقیه

خورشید فقیه روزنامه نگار با سابقه بوشهر با جمع آوری بخشی از یادداشت هایش در کتاب از ظلم آباد تا تلخی های آنچه گذشت بخشی از تاریخ روزنامه نگاری بوشهر را مدون کرده است. آیین رونمایی از این کتاب به همت دوستانش برگزار شد.

۶ شهریور ۱۳۹۸

دعوت نسیم جنوب برای تهیۀ کیف و نوشت افزار

هفته نامه نسیم جنوب نیز به همین مناسبت از خیرین و نیکوکاران دعوت کرده است که به پویش «هر نفر یک کیف» پیوسته و برای خرید کیف بخشی از دانش آموزان کم بضاعت، مبلغ پنجاه هزار تومان به حساب این هفته نام واریز کنند تا با تجمیع این کمک ها اقدام به خرید و تحویل این کیف ها به دانش‌آموزان شود.

۳ شهریور ۱۳۹۸

شهرداری بندر بوشهر و گزارش تصویری جشنوارۀ عید تا عید

شهرداری بوشهر اقدام به برگزاری جشنواره‌ای به مناسبت اعیاد غدیر و قربان کرده است. خانه‌های فرهنگ و هنر و خانه های بازی به عنوان زیرمجموعه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر برنامه‌های شاد و متنوعی را با حضور کودکان عضو این خانه‌ها برگزار کردند.

۳ شهریور ۱۳۹۸

مصطفی سالاری و سازمان تأمین اجتماعی

مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور شده است. سالاری به عنوان یک بوشهری موفق شده مدارج عالی قدرت را به تندی و زیرکی طی کند و اینک به مدیریت یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور تکیه بزند. اما حضور در این سازمان با توجه به سابقۀ دو مدیر سابق و نیز شرایط کنونی کشور تهدیدی برای او می سازد. آن تهدید کدام است؟

۲ شهریور ۱۳۹۸

تنها ۱۸ درصد امریکایی ها خواهان جنگ با ایران هستند

به گزارش سیراف‌خبر، بر اساس جدیدترین نظرسنجی مؤسسۀ گالوپ از شهروندان امریکایی در رابطه با موضوع ایران،  ۷۸ درصد از پرسش شوندگان گفته‌اند که تمایل دارند بحران میان ایالات متحده و ایران با استفاده از اقدامات دیپلماتیک خل شده و مسائل اقتصادی را برتر دانسته اند. در مقابل ۱۸ درصد از آمریکایی‌ها نیز با انجام […]

۳۱ مرداد ۱۳۹۸