در حوزه کسب‌وکارهای موبایلی در استان بوشهر آموزش‌های نوین ارائه می‌شود

عبدالمجید دراهکی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: آموزش‌های نوین در حوزه کسب‌وکارهای موبایلی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان ارائه می‌شود.

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

پارک علم‌ و فناوری استان بوشهر با تجهیزات پیشرفته راه‌اندازی می‌شود

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از راه‌اندازی پارک علم‌ و فناوری استان بوشهر با امکانات جدید و تجهیزات پیشرفته خبر داد و گفت: اکوسیستم استان بوشهر در این عرصه بخش خصوصی است که اتفاقات خوبی برای استان رقم می‌زند

۶ شهریور ۱۳۹۸

توقف تولید پراید در سال ۹۹ و جایگزین های آن

تولید پراید باید متوقف شود. توقف تولید پراید مستلزم پیدا شدن جایگزینی برای آن خواهد بود. ماشین های جایگزین پراید کدام دستگاه ها و با کدام کیفیت هستند. آیا سرانجام پراید که به عنوان ارابۀ مرگ در ایران شناخته می شود از دایرۀ تولید حذف خواهد شد؟

۳ شهریور ۱۳۹۸

سیستم پکس در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس راه‌اندازی شد

راه اندازی سیستم متمرکز تصویربرداری (پکس) رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن و ماموگرافی در بخش تصویربرداری مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر

۲۸ مرداد ۱۳۹۸

آب مورد استفاده گلخانه‌های استان بوشهر از طریق دریا تامین می‌شود

مجری طرح‌های گلخانه‌ای کشور از اجرای طرح پایلوت سیستم نوین آبشیرین‌کن در بوشهر خبر داد و گفت: آب مورد استفاده گلخانه‌های استان بوشهر از طریق دریا تامین می‌شود.

۲۶ مرداد ۱۳۹۸

نخستین نیروگاه خورشیدی خانگی استان در دشتی افتتاح شد

در مراسمی با حضور استاندار بوشهر نخستین نیروگاه خورشیدی خانگی در شهرستان دشتی به بهره برداری رسید.

۲۴ مرداد ۱۳۹۸

هوشمند شدن شهر بر بستر توسعۀ اقتصادی و سیاسی

شهرهای هوشمند جدیدترین نسل شهرهای بشری هستند که یک به یک در گوشه و کنار جهان متولد می‌شوند. این شهرها چه ویژگی‌هایی دارند و چه شاخص‌هایی در آنها برجسته است و چرا تنها برخی از کشورها موفق به ایجاد آن شده‌اند.

۲۴ مرداد ۱۳۹۸