تجمعات کارگران شرکت هپکو اراک

کارگران شرکت هپکو امروز نیز اعتراض به محقق نشدن وعده مسوولان در مقابل این شرکت دست به تجمع زده و با درخواست نیروهای انتظامی به اعتراض خود پایان دادند.

۲۷ شهریور ۱۳۹۸

روند مقابله با فساد رو به جلو است/ تناقض گویی‌های رئیس جمهور طبیعی است

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران با بیان اینکه روند مقابله با فساد رو به جلو است، گفت: تناقض گویی‌های رئیس جمهور در موضوع مبارزه با فساد طبیعی است.

۲۶ شهریور ۱۳۹۸

آمریکا: حمله ها کار ایران بود ولی مدرک نداریم!

وزیر امور خارجۀ آمریکا در توییت هایی که منتشر کرده، این ادعای بی اساس را مطرح کرده است: تهران پشت نزدیک به ۱۰۰ حملۀ علیه عربستان سعودی است اما مدرکی نداریم.

۲۵ شهریور ۱۳۹۸

روحانی از برچسب جناحی بودن اقدامات ضدفساد قوه قضائیه پرهیز کند

رئیس هیئت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با تاکید بر اینکه اتهام جناحی بودن برچسبی است که آقای روحانی باید از آن پرهیز کنند،گفت: قوه قضاییه جناحی برخورد نمی‌کند اما برای بی اثر کردن اقدامات این قوه، آن را به جناحی بودن متهم می‌کنند.

۲۵ شهریور ۱۳۹۸

پدر مرحوم سحر خدایاری : دخترم مشکل عصبی داشت

پدر مرحوم سحر خدایاری معروف به دختر آبی در واکنش به حواشی تعدادی از سلبریتی ها و فوتبالیست ها دربارۀ دخترش در فضای مجازی گفت: دخترم مشکل عصبی داشت.

۲۰ شهریور ۱۳۹۸

۱۷ شهریور خونین پیروزی انقلاب اسلامی را کلید زد+ تصاویر

به گزارش سیراف خبر، در شهریور ماه سال ۱۳۵۷ که مصادف با ماه رمضان بود؛ در شب های این ماه مبارک، در اکثر مجالس مذهبی و مساجد از خفقان و نبودن آزادی و توهین رژیم به مقدسات ملت ایران صحبت می کردند و مردم اعتراضات خود را در قالب راهپیمایی نشان می دادند. در شب […]

۱۷ شهریور ۱۳۹۸

عقد جنجالی باطل شد

به گزارش سیراف خبر به نقل از فارس، رئیس دادگستری بهمئی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پس از انتشار فیلمی با تیتر فیلم عقد دختر بچۀ ۹ ساله با پسر ۳۰ ساله، مسئله را پیگیری کرده و عاقد، داماد و اولیای دختر را فراخواندیم. متوجه شدیم دختر ۱۰ سال و پسر ۲۲ سال سن دارد. طبق […]

۱۴ شهریور ۱۳۹۸