بزرگترین پروندۀ جنایی تاریخ ایران

بزرگترین پروندۀ جنایی تاریخ ایران، حیوان آزاران برای جامعه خطرناک اند! به گزارش سیراف خبر، محمد بسیجه معروف به بیجه متهم اصلی جنایات پاکدشت بود. وی کارگر کوره پز خانه ای در همان منطقه بود که به تجاوز و قتل بیش از ۱۷ کودک و ۳ بزرگسال اعتراف کرد. ماجرای قتل کودکان در اطراف تهران، […]

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

۱۵۰۰ زندانی استان بوشهر، از آموزش های مهارتی بهره‌مندی می شوند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: مهارت‌آموزی نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد در همین راستا آموزش‌های مهارتی گسترده به ۱۵۰۰ زندانی در سال ۹۸ در دستور کار است.

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

کلاهبردار حرفه‌ای در بوشهر دستگیر شد

سرهنگ جوشن سهرابی رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری کلاهبردار خرید و فروش کالاهای دست دوم اینترنتی در فضای مجازی استان بوشهر خبر داد.

۲۱ شهریور ۱۳۹۸

پدر مرحوم سحر خدایاری : دخترم مشکل عصبی داشت

پدر مرحوم سحر خدایاری معروف به دختر آبی در واکنش به حواشی تعدادی از سلبریتی ها و فوتبالیست ها دربارۀ دخترش در فضای مجازی گفت: دخترم مشکل عصبی داشت.

۲۰ شهریور ۱۳۹۸

خودکشی یا ناتوانی از زایش معنا برای زندگی

خودکشی یکی از پدیده های دردآور اجتماعی است. روز ۱۹ شهریورماه روز جهانی پیشگیری از خودکشی است. به همین مناسبت و با توجه به رواج این پدیدۀ دردآور اجتماعی در سال های اخیر که منجر به خلق صحنه های دردناک در جامعۀ ما شده است به پای صحبت افرادی نشستیم که به خودکشی می اندیشند…

۲۰ شهریور ۱۳۹۸

یکی از علل کاهش ازدواج وجود تجملات اضافی در عروسی‌ها

حجت الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه دیّر در جمع عزاداران حسینی در حسینیه اعظم شهر بردخون گفت: یکی از علل کاهش ازدواج وجود تجمل اضافی در عروسی‌ها است.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸

در خانواده‌های زندانیان احتمال آسیب بسیاربالا است

مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در نشست کمیته مشارکت های مردمی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: خانواده های زندانیان نیازمند مراقبت و حمایت بیشتری هستند.

۱۲ شهریور ۱۳۹۸