گزارش ویدیویی از “شوتی ها”

باید برای شوتی ها که زاده سرزمین مادری ما هستند کاری کنیم. ریشه یابی مشکل را جدی بگیریم و در صدد حل مشکل بر آییم. چرا یک جوان با به خطر انداختن جان خود و دیگران حاضر به انجام چنین کاری می شود؟ مگر چه بر سر او آمده که باید به هر روشی شده از راه شوتی به درآمدی برسد. آیا واقعا اینقدر مشکلات کسب و کار جدی است که جوان زاده سرزمین جنوب سرزمین آفتاب و دریا نعمت های خدادادی بیکران نفت گاز پتروشیمی نیروگاه دریا خاک و هرچی که تو دنیا هست اینجا هست اما جوان این خطه باید از راه قاچاق به درآمدی برسد تا بتواند معاش زندگی خود را بپردازد.

۲۹ مهر ۱۳۹۸

یکی از علل کاهش ازدواج وجود تجملات اضافی در عروسی‌ها

حجت الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه دیّر در جمع عزاداران حسینی در حسینیه اعظم شهر بردخون گفت: یکی از علل کاهش ازدواج وجود تجمل اضافی در عروسی‌ها است.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸

آنچه مجمع دانا در سپهر استان بوشهر می‌کند

وضعیت بی هنجاری در جامعه کنونی استان بوشهر گستردگی فراوانی یافته و جوانان بیشتر از سایر اقشار در گیر این بی هنجاری یا آنومی هستند. مجمع دانا به عنوان تشکلی سیاسی و استانی در این فضا تلاشش را معطوف ارتباط با جوانان کرده است. این گزارش و تحلیلی است از جایگاه این تشکل در سپهر کنونی احزاب استان بوشهر.

۱۰ شهریور ۱۳۹۸

اشتغال بیش از ۷۵ درصد فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در نشست با روسای مراکز آموزشی علمی کاربردی استان بوشهر و خبرنگاران گفت: بیش از ۷۵ درصد فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی شاغل هستند.

۷ شهریور ۱۳۹۸

پوررهنما: سهمیه پارالمپیک‌ام قطعی شده است/ به دنبال تاریخ‌سازی در توکیو خواهم بود

بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو ژاپن برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و مهدی پوررهنما پاراتکواندوکار شایسته کشورمان موفق شده است سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی کند.

۲ شهریور ۱۳۹۸

درخشش دانش آموزان دشتستان در کنکور سراسری

مدیر آموزش و پرورش دشتستان گفت: دانش آموزان دشتستان بار دیگر همچون سال های گذشته رتبه های برتر کنکور سراسری را کسب نمودند.

۲۸ مرداد ۱۳۹۸

غیبت گل از زندگی مدرن ایرانی

تا کنون به این فکر کرده اید که گل و گیاه در دنیای امروز چه جایگاهی می‌تواند در زندگی ما انسان‌ها داشته باشد؟ یا اینکه ما چقدر نقش گل و گیاه را در زندگی خویش فراموش کرده‌ایم؟ شاید بتوان گفت با گرایش به زندگی مدرن و شهرنشینی نیاز ابتدایی خود را به استفاده از این نعمت‌های طبیعی در جهت کسب آرامش از یاد برده‌ایم.

۲۰ مرداد ۱۳۹۸