یکی از علل کاهش ازدواج وجود تجملات اضافی در عروسی‌ها

حجت الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه دیّر در جمع عزاداران حسینی در حسینیه اعظم شهر بردخون گفت: یکی از علل کاهش ازدواج وجود تجمل اضافی در عروسی‌ها است.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸

آنچه مجمع دانا در سپهر استان بوشهر می‌کند

وضعیت بی هنجاری در جامعه کنونی استان بوشهر گستردگی فراوانی یافته و جوانان بیشتر از سایر اقشار در گیر این بی هنجاری یا آنومی هستند. مجمع دانا به عنوان تشکلی سیاسی و استانی در این فضا تلاشش را معطوف ارتباط با جوانان کرده است. این گزارش و تحلیلی است از جایگاه این تشکل در سپهر کنونی احزاب استان بوشهر.

۱۰ شهریور ۱۳۹۸

اشتغال بیش از ۷۵ درصد فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در نشست با روسای مراکز آموزشی علمی کاربردی استان بوشهر و خبرنگاران گفت: بیش از ۷۵ درصد فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی شاغل هستند.

۷ شهریور ۱۳۹۸

پوررهنما: سهمیه پارالمپیک‌ام قطعی شده است/ به دنبال تاریخ‌سازی در توکیو خواهم بود

بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو ژاپن برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و مهدی پوررهنما پاراتکواندوکار شایسته کشورمان موفق شده است سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی کند.

۲ شهریور ۱۳۹۸

درخشش دانش آموزان دشتستان در کنکور سراسری

مدیر آموزش و پرورش دشتستان گفت: دانش آموزان دشتستان بار دیگر همچون سال های گذشته رتبه های برتر کنکور سراسری را کسب نمودند.

۲۸ مرداد ۱۳۹۸

غیبت گل از زندگی مدرن ایرانی

تا کنون به این فکر کرده اید که گل و گیاه در دنیای امروز چه جایگاهی می‌تواند در زندگی ما انسان‌ها داشته باشد؟ یا اینکه ما چقدر نقش گل و گیاه را در زندگی خویش فراموش کرده‌ایم؟ شاید بتوان گفت با گرایش به زندگی مدرن و شهرنشینی نیاز ابتدایی خود را به استفاده از این نعمت‌های طبیعی در جهت کسب آرامش از یاد برده‌ایم.

۲۰ مرداد ۱۳۹۸

اهمیت فعالان اجتماعی در شکل دهی به سبک زندگی جوانان

سردار علی رزمجو روز دوشنبه در نشست با فعالان اجتماعی استان بوشهر افزود: این استان برخوردار از ویژگی های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و دفاعی است که برای استان های دیگر هم به عنوان منبع عظیم تغذیه به حساب می آید.

۷ مرداد ۱۳۹۸